Trečiarūšiai Lietuvos gyventojai

2010 m, gruodžio 19 dieną kreipėmės į LR Seime dirbančių partijų vadovus ir frakcijų seniūnus ( kreipimosi tekstas yra Lietuvos sodininkų bendrijų asociacijos svetainės naujienų skyrelyje ) ir nurodėme problemas su kuriomis susiduria sodininkų bendrijų nariai. Prašėme su jomis susipažinti ir pateikti savo pasiūlymus bei nuomonę, kaip jas išspręsti.

Mums parašė Konservatorių partijos frakcijos seniūnas Jurgis Razma, nurodė, kad keliami klausimai perduoti LR Seimo Kaimo reikalų komitetui. Reikia paminėti, kad jautriai reagavo Darbo partija: savo rašte frakcijos seniūnas Vytautas Gapšys nurodė, kad nagrinėjami mūsų keliami klausimai ir šiuo metu jau yra pateiktos Lietuvos Respublikos atliekų tvarkymo įstatymo 2, 32 straipsnių pakeitimo ir papildymo projektas ir Lietuvos respublikos Sodininkų bendrijų įstatymo 6 straipsnio pataisos.

Likusių partijų atstovai nesiteikė net atsakyti į mūsų raštą, nors patys yra patvirtinę terminus, per kuriuos reikia pateikti atsakymus. Tiesa, mūsų raštas buvo siųstas elektroniniu paštu. Matomai seimūnai vadovaujasi dar sovietmečiu priimta tvarka, neva „ tikras ” raštas turi būti siųstas paštu , pasirašytas ir patvirtintas keliais antspaudais.

Peršasi išvada, kad seimo nariai ignoruoja sodininkus. Tai,beje,patvirtina priešrinkiminės partijų programos. Kyla abejonės, ar naujai išrinktos savivaldybių tarybos bandys spręsti sodininkų problemas. Dabartinių savivaldybių vadovai ir tarybos nesivargino, nesirūpino, nesprendė sodininkų problemų.

Gerbiami LR Seimo nariai ir naujai išrinkti tarybų nariai neužmirškite, kad sodininkai yra pilnateisiai Lietuvos gyventojai ir nelaikykite mūsų trečiarūšiais piliečiais.

Lietuvos sodininkų bendrijų asociacijos pirmininkas
Eidigintas Germanavičius

„LSBA naujienos“ – naujausi tinklaraščio įrašai el. paštu ne dažniau kaip kartą per savaitę. Užsisakydami naujienlaiškį, sutinkate su mūsų Privatumo politika. Prenumeratos galima atsisakyti bet kuriuo metu.

Komentarai nepriimami.