Sodininkai apie susirinkimus bus informuojami elektroniniu paštu, interneto svetainėse

2023-11-18 16:15 Diena.lt tinklalapyje buvo publikuotas straipsnis „Sodininkai apie susirinkimus bus informuojami elektroniniu paštu, interneto svetainėse“ (žemiau pateikiama jo ištrauka).

Seimas šią savaitę priėmė tai numatančias Sodininkų bendrijų įstatymo pataisas. Už jas balsavo 111 parlamentarų, niekas nebuvo prieš, susilaikė 1.… Skaityti toliau →

Netvarkingų pašto dėžučių savininkai korespondencijos nebegaus

Lietuvos paštas skelbia, kad nuo liepos 1-osios laiškininkai netvarkingose dėžutėse nebepalikinės jokios gyventojams skirtos korespondencijos.

„Netvarkinga pašto dėžutė – dažna kliūtis gyventojams operatyviai gauti laukiamą siuntą. Nuo liepos 1 d. mūsų laiškininkai tokiose dėžutėse, saugumo sumetimais, nebepalikinės jokios gyventojams skirtos korespondencijos“, – sako Lietuvos pašto Klientų patirčių valdymo departamento vadovė Deimantė Žebrauskaitė.
Norėdamas atkreipti dėmesį į šią problemą, Lietuvos paštas skelbia akciją „Padovanok pašto dėžutę“.… Skaityti toliau →

Kėdainių savivaldybėje susitikimas su rajono sodininkais

Kėdainių savivaldybėje 2023 m. gegužės 11 d. įvyko sodininkų bendrijų pirmininkų ir savivaldybės administracijos susitikimas, kuriame dalyvavo Lietuvos sodininkų bendrijų asociacijos atstovas, Kėdainių rajono meras, administracijos direktorius bei devynių rajono sodininkų bendrijų atstovai.

Buvo išsakytos didžiausios problemos, su kuriomis susiduria rajono sodininkų bendrijose gyvenančios šeimos. Tarp jų – kelių remontas ir valymas, buitinių atliekų išvežimas, nelegalių šiukšlynų tvarkymas, nuotekų šalinimas, vandens tiekimas, priemiestinių ir mokyklinių autobusų maršrutai bei grafikai.… Skaityti toliau →

Šokiruojantis faktas: sodininkų bendriją kažkas skandino piktybiškai

2023-02-16 18:01 15min.lt tinklalapyje buvo publikuotas straipsnis „Šokiruojantis faktas: sodininkų bendriją kažkas skandino piktybiškai“ (žemiau pateikiama jo ištrauka).

Prieš keletą savaičių „Rinkos aikštė“ rašė apie susidariusią neeilinę situaciją Kėdainių miesto seniūnijai priklausančiame Justinavos kaime – čia skendo sodai. Gyventojai ir sodininkai skambino pavojaus varpais, mat buvo užlieti nameliai, daržai ir keliai. Kėdainių rajono savivaldybė sureagavo į gyventojų skundą, o tuomet ir paaiškėjo šokiruojantis faktas – sodininkų bendriją kažkas skandino piktybiškai.… Skaityti toliau →

Susitikimas Panevėžio rajono savivaldybėje

Vasario 15 dieną, Panevėžio rajono savivaldybėje įvyko sodininkų susitikimas susidariusioms problemoms spręsti. LSBA trumpai pristatė savo veiklą ir darbo grupėje dėl kelių perdavimo savivaldybėms nuveiktus darbus.

Panevėžio rajono meras Povilas Žagūnis pasidalino savo žiniomis ir patirtimi, sukaupta dirbant meru, paminėjo skaudžiausias rajono problemas ir įgyvendintus projektus, pakvietė sodininkus vienytis sprendžiant savo problemas. Taip pat pranešė, kad nežada kelti savo kandidatūros mero rinkimuose, tačiau norėtų tęsti darbus savivaldybės taryboje.… Skaityti toliau →