Suaktyvėjęs jungimasis prie vandentiekio ir kanalizacijos

Žemiau pateikiamas LRT.lt  mediatekoje 2021-03-14 20:55 publikuotas įrašas „Suaktyvėjęs jungimasis prie vandentiekio ir kanalizacijos tinklų: paraiškų per karantiną padaugėjo iki 5 kartų“.


Vandens tiekėjai sako – žmonės ėmė aktyviau jungtis prie vandentiekio ir kanalizacijos tinklų. Paraiškų per karantiną padaugėjo iki 5 kartų. Ekspertų teigimu, išaugo karta, kuri nori patogumų, be to, ir pajamos tai jau leidžia – nors prisijungimas kainuoja, tačiau nėra neįkandamas. Vis dėlto teigiama, kad lauko tualetų era dar nesibaigė.

 

„LSBA naujienos“ – naujausi tinklaraščio įrašai el. paštu ne dažniau kaip kartą per savaitę. Užsisakydami naujienlaiškį, sutinkate su mūsų Privatumo politika. Prenumeratos galima atsisakyti bet kuriuo metu.

Komentarai

Suaktyvėjęs jungimasis prie vandentiekio ir kanalizacijos — Komentarų: 1

  1. Geriamojo vandens išgavimas, tiekimas ir nuotėkų tvarkymo paslaugų teikimas savivaldybių teritorijose yra savivaldybių institucijų pareiga, o savivaldybių tarybos vykdo vandens tiekimui skirtos geriamojo vandens tiekimo ir nuotėkų tvarkymo infrastruktūros savininkų arba savivaldybės kontroliuojamų įmonių, kurioms priklauso ši infrastruktūra, dalyvio teises ir pareigas. Vandentvarka – tai kartu ir ekologinė problema Nr. 1. Šiai dienai didžia dalimi nuotėkos per nesandarias išsėmimo duobes, bei tiesiai melioracijos grioviais, patenka į paviršinius gruntinius vandenis. Soduose gyvenantiems žmonėms, kaip ir visiems Lietuvos gyventojams, turėtų būti sudaryta galimybė prisijungti prie centralizuotų vandens ir nuotėkų tinklų ir gauti kokybišką geriamąjį vandenį.