LR Aplinkos ministrui A. Paulauskui

Prašymas skirti atsakingus darbuotojus konsultuoti ministerijos kuruojamais klausimais ir kokios galimybės sodų bendrijoms gauti ES paramą.


Lietuvos Respublikos aplinkos ministrui A. Paulauskui

Raštas Nr. 01-7
2008.04.16

Sodininkų bendrijų asociacija yra sukūrusi internetinę svetainę www.sbasociacija.lt, kurios tikslas supažindinti Respublikos sodininkus su veikiančiais ir ruošiamais įstatymais, nagrinėti iškilusias problemas, pasidalinti patirtimi, konsultuoti įvairiais klausimais. Daug sodininkų kreipiasi į mus įvairiais klausimais, todėl numatome išplėsti informavimo – konsultavimo funkcijas. Prašome Jūsų pagalbos, kad nurodytumėte darbuotojus į kuriuos galėtume kreiptis ir pateikti sugrupuotus klausimus, o tuo pačiu ir gautume atsakymus. Gautus Jūsų atsakymus patalpintume svetainėje ir atsakytume pateikėjams. Pagrindiniai klausimai rišasi su statyba sklypeliuose, teritorijos planavimu, gamtosauga.

Šiuo metu sodininkų bendrijų teritorijos ir jose esančios problemos, tokios kaip vandentiekis, nuotėkos, keliai, teritorijų planavimas, paliktos spręsti patiems sodininkams. Savivaldybės nepadeda, nes neturi tam lėšų, be ES paramos fondų klausimai neišsispręs. Norėtume žinoti Jūsų, gerb. Ministre, nuomonę, kaip ES fondų pagalba spręsti minėtas problemas. Dabar tuo neužsiimant, ateityje problemos gali pasiekti katastrofišką mąstą.

Sodininkų bendrijų asociacijos pirmininkas
Eidigintas Germanavičius


 

„LSBA naujienos“ – naujausi tinklaraščio įrašai el. paštu ne dažniau kaip kartą per savaitę. Užsisakydami naujienlaiškį, sutinkate su mūsų Privatumo politika. Prenumeratos galima atsisakyti bet kuriuo metu.

Komentarai nepriimami.