Užtarimo kreipėsi ir į prezidentą

Žemiau pateikiamas Sekunde.lt tinklalapyje publikuotas straipsnis „Užtarimo kreipėsi ir į prezidentą“.


Panevėžio rajono vaizdingoje vietoje įsikūrusių dviejų sodininkų bendrijų gyventojai surinkę parašus kelias dešimtis institucijų, tarp jų ir prezidentą, užvertė prašymais sustabdyti verslininkų planus vos už šimto metrų nuo gyvenamųjų namų iškasti karjerą.

Nors jį eksploatuoti ketinantis verslininkas žada, kad gyventojai nepajus nepatogumų, tuo netiki ne tik sodininkai, bet ir panašios patirties jau turintys kito karjero kaimynai – Naujikų kaime grupinio gyvenimo namų demencijomis ir Alcheimerio liga sergantiems asmenims įkūrėjai.

Karsakiškio seniūnijoje esančių sodų bendrijų „Beržas“ ir „Žilvitis“ gyventojai laukia Aplinkos apsaugos agentūros išvadų dėl jų pašonėje planuojamo kasti karjero.

Praėjusią savaitę agentūrai jie išsiuntė ne tik aštuoniasdešimt parašų su argumentais, kodėl tokiam objektui čia negali būti tinkama vieta.

 

„LSBA naujienos“ – naujausi tinklaraščio įrašai el. paštu ne dažniau kaip kartą per savaitę. Užsisakydami naujienlaiškį, sutinkate su mūsų Privatumo politika. Prenumeratos galima atsisakyti bet kuriuo metu.

 

Komentarai nepriimami.