Panevėžio r. sodininkams išdalinta finansinė parama

Pateikiame Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriaus vyriausiasiojo specialisto Andriaus Garucko kreipimąsi į Panevėžio rajono sodininkus (pr. žr. žemiau)


Sveiki sodų bendrijų pirminkai ir jų atstovai.

Gal kas jau matė straipsnį Panevėžio rajono savivaldybės interneto svetainėje: http://www.panrs.lt/go.php/lit/Sodininku-bendrijoms-isdalinta-finansine-parama

Straipsnio citata:

„Panevėžio rajono savivaldybė jau antrus metus kvietė rajono teritorijoje esančias sodininkų bendrijas teikti paraiškas finansinei paramai gauti tinkamai tvarkyti ir prižiūrėti kraštovaizdį bei bendrojo naudojimo objektus.

Šiam tikslui metams numatyta 15 tūkst. Eur. Šiemet ši suma nebuvo išnaudota, į paramą pretendavusioms devynioms bendrijos išdalinta per 8 840 Eur.

Startų sodininkų bendrijai skirta 761 Eur bendrijos teritorijos kelių, gatvių remontui, pakelių sutvarkymui, eismo saugumo užtikrinimo darbams; sodininkų bendrijai „Papartis“ – 968 Eur gatvės duobių remontui; bendrijai „Rasa“ – 230 Eur vandens tiekimo bokšto remonto darbams; bendrijai „Lakštingala“ – 943 Eur gatvių remontui, bendrijos metaliniams vartams remontuoti, tualetų utilizavimui ir išvežimui; bendrijai „Buitis“ – 1 905 Eur vandentiekio sistemos remontui; bendrijai „Šilas“ – 1 735 Eur kelio greideravimui, gatvių tvarkymui, kelio asfalto dangos įrengimui, vandens bokštų remontui; sodininkų bendrijai „MERKURIJUS“ – 100 Eur kelio remontui; bendrijai „Piniava“ – 928 Eur kelių remontui, vietinio vandentiekio trasų ir bokštų remontui; bendrijai „Stiklas“ – 1 270 Eur gatvių remontui, autobusų stotelės gamybai ir pastatymui.

Lėšos skiriamos iš specialiosios sodininkų bendrijų rėmimo programos. 2019 m. balandžio 4 d. savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintos programos tikslas – padėti plėtoti ir puoselėti mėgėjų sodininkystę bei jos tradicijas, iš dalies kompensuojant mėgėjų sodo bendrojo naudojimo objektų statybos, remonto ir priežiūros išlaidas.

Programa siekiama skatinti bendrijas tinkamai prižiūrėti bendrojo naudojimo objektus,suteikti žinių teritorijų planavimo, žemės naudojimo, kraštovaizdžio tvarkymo, statinių naudojimo, statinių projektavimo, statybos darbų ir techninės dokumentacijos rengimo klausimais.

Bendrijoms lėšos gali būti skiriamos naujų bendrojo naudojimo objektų (kelių, gatvių, vandens tiekimo, nuotekų šalinimo, elektros apšvietimo tinklų, komunalinių atliekų surinkimo konteinerių aikštelių ir kitų) projektavimo ir statybos bei esamų objektų remonto ir priežiūros išlaidoms iš dalies kompensuoti; bendrojo naudojimo objektų inventorizacijos ir teisinės registracijos išlaidoms iš dalies kompensuoti; kitoms išlaidoms, susijusioms su bendrojo naudojimo objektų statyba, remontu ir priežiūra, iš dalies kompensuoti.

Parama prašymus pateikusioms bendrijoms skiriama proporcingai jų patirtų išlaidų dydžiui, bet ne mažiau kaip 100 eurų ir ne daugiau kaip 50 proc. visų patirtų išlaidų.

Pernai sodininkai buvo aktyvesni – paraiškas paramai gauti pateikė 15 bendrijų. Joms išdalinti visi suplanuoti 15 tūkst. Eur.“

Citatos pabaiga.

Straipsnyje paminėtos sumos yra suapvalintos iki euro. Tikslus lėšų paskirstymas pagal savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. birželio 08 d. įsakymą Nr. A1-246 yra štai toks:

1. sodininkų bendrijai „Lakštingala“ – 943,08 Eur;
2. sodininkų bendrijai „MERKURIJUS“ – 100,00 Eur;
3. sodininkų bendrijai „Stiklas“ – 1 269,73 Eur;
4. sodininkų bendrijai „Papartis“ – 968,00 Eur;
5. sodininkų bendrijai „Rasa“ – 230,42 Eur;
6. sodininkų bendrijai „Šilas“ – 1 734,97 Eur;
7. sodininkų bendrijai „Piniava“ – 928,29 Eur;
8. Startų sodininkų bendrijai – 761,43 Eur;
9. sodininkų bendrijai „Buitis“ – 1 905,19 Eur.

Šiuo metu rengiami reikalingi dokumentai (sutartys, paraiškos, sąmatos, ataskaitos), kad dėl kiekvieno „popierėlio“ nereiktu vaikščioti po kelis kartus. Visi dokumentai bus užpildyti kompiuteriu ir atvykus bendrijų atstovams beliks tik pasirašyti. Kai bus dokumentai parengti, informuosiu el. paštu ir telefonu.

Sėkmės darbuose.

Pagarbiai,
Andrius Garuckas
Panevėžio rajono savivaldybės administracijos
Statybos ir infrastruktūros skyriaus
vyriausiasis specialistas


Plačiau apie tai https://www.mercell.com/da-dk/udbud/92319230/projekto-potvyniu-rizikos-valdymas-panevezio-rajone-projektavimo-ir-statybos-rangos-darbai—1-140-417-eur-udbud.aspx
 

„LSBA naujienos“ – naujausi tinklaraščio įrašai el. paštu ne dažniau kaip kartą per savaitę. Užsisakydami naujienlaiškį, sutinkate su mūsų Privatumo politika. Prenumeratos galima atsisakyti bet kuriuo metu.

Komentarai nepriimami.