Nekilnojamojo turto valdytojų bendrojo naudojimo objektų (BNO) valdymas steigiant bendriją

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Statybos ir būsto politikos grupė 2023-11-21 pristatė Daugiabučių gyvenamųjų namų ir kitos paskirties pastatų savininkų bendrijų įstatymo keitimo, skelbiant netekusiu galios Sodininkų bendrijų įstatymą, projektą.

Žemiau pateikiamas LR Aplinkos ministerijos Statybos ir būsto politikos grupės pristatymas „Nekilnojamojo turto valdytojų bendrojo naudojimo objektų (BNO) valdymas steigiant bendriją“. Nekilnojamojo turto valdytojai – tai asmeninius pastatus, bendruose pastatuose esančius butus ir (ar) kitas patalpas, žemės sklypus nuosavybės teise ar kitais teisėtais pagrindais valdantys asmenys.

Bendrijų įstatymo keitimo projekto pristatymo tikslas – pirminėje teisėkūros stadijoje pristatomos kai kurios projekto idėjos tam, kad diskutuojant galima būtų pasitikrinti jų poreikį, naudą ir veiksmingumą. Ne visos siūlomos idėjos liks galutiniame projekte, rasis naujų idėjų, o siūlymai dar bus tikrinami įvairiais aspektais.

Siūlomų Bendrijų įstatymo keitimų apžvalga:

Krautuvas Įkeliama...
EAD logotipas Užtrunka per ilgai?

Įkelti iš naujo Įkelti iš naujo dokumentą
| Atidaryti Atidaryti naujame skirtuke

Kviečiame diskutuoti, rašykite savo mintis bei nuomones į komentarų skiltį žemiau.

LSBA valdyba
 

„LSBA naujienos“ – naujausi tinklaraščio įrašai el. paštu ne dažniau kaip kartą per savaitę. Užsisakydami naujienlaiškį, sutinkate su mūsų Privatumo politika. Prenumeratos galima atsisakyti bet kuriuo metu.

Komentarai nepriimami.