Laiškas Liberalų sąjūdžio pirmininkei V. Čmilytei-Nielsen

Žemiau pateikiamas laiškas rašytas 2022-10-18 Liberalų sąjūdžio pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen dėl priešrinkiminių įsipareigojimų sodininkų bendijoms vykdymo.

Labai įdomu, ar gausime atsakymą?


Lietuvos Liberalų sąjūdžio
Pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen

DĖL ĮSIPAREIGOJIMŲ SODININKŲ BENDRIJOMS

2022 m. spalio 17 d. Kaune vykstančiame Liberalų sąjūdžio tarybos posėdyje Jūs sakėte, kad „Liberalų sąjūdis niekada nežadėdavo neįgyvendinamų dalykų. Todėl ir dabar, tiek patyrę, kur kas daugiau dėmesio skirsime tam, kaip pasiekti užsibrėžtus tikslus, kokie turi būti mechanizmai, finansavimo šaltiniai, kokios galimos pasekmės“.

Priešrinkiminėje programos VII skyriaus („Apsauga, ekologija ir darni plėtra“) 4 punkte „Sodininkų bendrijos – modernios šalies dalis“ apibudinate esamą sodininkų bendrijų padėtį ir kokius klausimus numatote spręsti. Po rinkimų, iš VII skyriaus 4 punktas tapo pašalintas ir apie sodininkų bendrijas daugiau neminima. Tai – sodininkų rinkėjų apgavystė!

Primindami Liberalų sąjūdžio priešrinkiminius įsipareigojimus, siuntėme Jums du raštus (2021-11-17 ir 2022-04-13), tačiau atsakymų į juos negavome. Kai kurie Jūsų sąjūdžio nariai net yra išreiškę nuomonę, kad sodininkų bendrijos yra tarybinė atgyvena, kurią reikia naikinti, tačiau, kaip tai atlikti, nežino ar nesiūlo.

Gerbiama Liberalų sąjūdžio pirmininke, Lietuvos sodininkai nori žinoti ar gali tikėtis sodininkams opių klausimų sprendimo ir sodininkų palaikymo?

Lauksime Jūsų atsakymo.

 
Lietuvos sodininkų bendrijų
asociacijos pirmininkas Juozas Ravinis

Raštą ruošė Eidigintas Germanavičius
LSBA garbės pirmininkas
Tel. 862066253

____
Priedas: 2021-11-17 raštas Liberalų sąjūdžio pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen, Liberalų sąjūdžio Aplinkos komiteto pirmininkui Vytui Lužiui ir Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos pirmininkui Eugenijui Gentvilui.

Krautuvas Įkeliama...
EAD logotipas Užtrunka per ilgai?

Įkelti iš naujo Įkelti iš naujo dokumentą
| Atidaryti Atidaryti naujame skirtuke

Atsisiųsti [3.24 MB]


Lietuvos sodininkų bendrijų asociacijos valdyba
 

„LSBA naujienos“ – naujausi tinklaraščio įrašai el. paštu ne dažniau kaip kartą per savaitę. Užsisakydami naujienlaiškį, sutinkate su mūsų Privatumo politika. Prenumeratos galima atsisakyti bet kuriuo metu.

Komentarai nepriimami.