Kėdainių savivaldybėje susitikimas su rajono sodininkais

Kėdainių savivaldybėje 2023 m. gegužės 11 d. įvyko sodininkų bendrijų pirmininkų ir savivaldybės administracijos susitikimas, kuriame dalyvavo Lietuvos sodininkų bendrijų asociacijos atstovas, Kėdainių rajono meras, administracijos direktorius bei devynių rajono sodininkų bendrijų atstovai.

Buvo išsakytos didžiausios problemos, su kuriomis susiduria rajono sodininkų bendrijose gyvenančios šeimos. Tarp jų – kelių remontas ir valymas, buitinių atliekų išvežimas, nelegalių šiukšlynų tvarkymas, nuotekų šalinimas, vandens tiekimas, priemiestinių ir mokyklinių autobusų maršrutai bei grafikai.

Nors Kėdainių savivaldybė jau dabar pagal savo galimybes prisideda prie soduose gyvenančių gerbūvio, meras į savo darbotvarkę įtraukė skaudžiausias problemas, kurios artimiausiu metu galėtų būti sprendžiamos, bei pažadėjo sodininkų klausimus aptarti rajono savivaldybės taryboje.

Tikėsimės, kad dar vienoje savivaldybėje, Kėdainių, sodininkų bendrijų gyventojai nebus palikti nuošalyje, jų gyvenimo kokybė bus gerinama, o jie patys galės prisidėti prie rajono aplinkos puoselėjimo ir kūrimo.
 

„LSBA naujienos“ – naujausi tinklaraščio įrašai el. paštu ne dažniau kaip kartą per savaitę. Užsisakydami naujienlaiškį, sutinkate su mūsų Privatumo politika. Prenumeratos galima atsisakyti bet kuriuo metu.

Komentarai nepriimami.