[i] Sąskaitos sukūrimas

Norėdami sukurti naują sąskaitą faktūrą (SF), nuspauskite „Sąskaitos“ >> „Pridėti naują“ „WordPress“ skydelyje.

Norint sukurti naują sąskaitą faktūrą, nuspauskite „Sąskaitos“ >> „Pridėti naują“ „WordPress“ skydelyje.

Atsivėrusiame puslapyje pateikiami du sąskaitų faktūrų sudarymo būdai:
– kurti naują (tuščią) sąskaitą faktūrą,
– naudoti turimą sąskaitą faktūrą kaip šabloną.

Žemiau demonstruojami abu būdai.

Naujos (tuščios) sąskaitos faktūros sukūrimas

Kad sukurti tuščią sąskaitą faktūrą, tiesiog įveskite asmens, kuriam norite išrašyti sąskaitą, el. pašto adresą ir spustelėkite mygtuką „Sukurti naują“:

Kad sukurti tuščią sąskaitą faktūrą, tiesiog įveskite asmens, kuriam norite išrašyti sąskaitą, el. pašto adresą ir spustelėkite mygtuką „Sukurti naują“

Jei praeityje sąskaita faktūra asmeniui jau buvo išrašyta, įveskite to asmens vardo ar el. pašto adreso pirmuosius simbolius, kad pasirinkti iš išskleidžiamajame sąraše nurodytų asmenų. Tuomet spustelėkite mygtuką „Sukurti naują“ ir būsite nukreipti į sąskaitos faktūros redagavimo puslapį, kur galėsite redaguoti sąskaitą faktūrą.
Pastaba: šiame vadove darome prielaidą, kad tai yra jūsų pirmoji sąskaita faktūra, todėl ekrano nuotraukos ir paaiškinimai bus skirti tuščioms sąskaitoms faktūroms.

Sąskaitos faktūros sukūrimas, naudojant turimą šabloną

Jei norite sukurti sąskaitą faktūrą naudodami jau esamą sąskaitą kaip šabloną, spustelėkite nuorodą „Kopijuoti iš kitos sąskaitos“, esančią mygtuko „Sukurti naują“ dešinėje (žr. pav. aukščiau).

Į apatinį laukelį įveskite sąskaitos pavadinimo pirmuosius simbolius (pvz., SF20), kad pasirinkti sąskaitą iš turimų sąskaitų sąrašo.

Į viršutinį laukelį įveskite asmens, kuriam norite išrašyti sąskaitą, el. pašto adresą, o į apatinį – sąskaitos pavadinimo pirmuosius simbolius (pvz., SF20), kad pasirinkti iš turimų sąskaitų sąrašo, ir, nuspaudę šalia esantį mygtuką, galėsite sukurti naują sąskaitą faktūrą. Viskas iš turimos (anksčiau išrašytos) sąskaitos, išskyrus išrašymo datą ir laiką, bus nukopijuota į naują sąskaitą faktūrą.