Privatumo politika

Prieš naudodamiesi svetaine, privalote susipažinti ir sutikti su svetainės „Privatumo politika“.


 

1. Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://sbasociacija.lt/lantainiai/.
 

2. Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

2.1. Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Lankytojų komentarai yra tikrinami naudojant „Akismet“ automatinę brukalų atpažinimo paslaugą, renkančią komentuojančio asmens informaciją, į kurią įeina komentaro autoriaus IP adresas, vartotojo įrangos tipas, apsilankymo šaltinis ir tinklalapio URL (kartu su kita lankytojo tiesiogiai pateikia informacija, tokia kaip jo vardas, vartotojo vardas, el. pašto adresas bei pačio komentaro tekstas).

Iš jūsų el. pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas „Gravatar“ paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar jūs naudojatės šia paslauga. „Gravatar“ privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus jūsų komentarą, jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia jūsų komentaro.

2.2. Failai

Jei įkeliate nuotraukas į tinklalapį, turėtumėte vengti įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS). Tinklalapio lankytojai gali parsisiųsti nuotraukas iš tinklalapio ir iš jų išgauti vietovės duomenis.

2.3. Kontaktų formos

Kontaktų formoje pateiktus duomenis saugome neribotai, tačiau nenaudojame šių duomenų marketingo tikslais.

2.4. Slapukai (angl. cookies)

Kai jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, jūs galite pasirinkti, ar norite, kad jūsų vardas, elektroninio pašto adresas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma jūsų patogumui, kad jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei jūs turite paskyrą ir prisijungiate prie mūsų tinklalapio, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra panaikinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma jūsų prisijungimo informacija ir jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų — vienerius metus. Jei jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane“, jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai panaikinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėte, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Plačiau susipažinti su svetainėje naudojamais slapukais galite čia: https://sbasociacija.lt/lantainiai/slapukai-ir-skriptai/

2.5. Naujienlaiškiai

Jei esate užsiprenumeravę mūsų naujienlaiškį arba esate svetainės registruotas vartotojas, t. y. galite prisijungti, yra didelė tikimybė, kad gausite el. laiškus iš mūsų. Siųsime jums tik tuos el. laiškus, kuriuos jūs užsisakėte gauti arba kurie susiję su svetainėje teikiamomis paslaugomis. Siųsdami el. laiškus, naudosime jūsų mums pateiktą vardą ir el. pašto adresą. Kad išvengtumėme piktnaudžiavimo sistema, mūsų svetainė registruoja IP adresą, nustatytą registracijos metu.

Ši svetainė gali siųsti el. laiškus per „MailPoet“ siuntimo tarnybą. Ši paslauga leidžia mums stebėti ar mūsų el. laiškai yra skaitomi. Mes naudojame šią informaciją, norėdami pagerinti mūsų naujienlaiškių turinį. Išskyrus el. pašto adresą, jokia identifikuojama informacija už šios svetainės ribų nėra sekama.

2.6. Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus (angl. cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

2.7. Statistika

Mes nerenkame jokių statistinių duomenų ir nenaudojame įskiepių, teikiančių statistikos rinkimo paslaugą. Tačiau mūsų hostingo tiekėjas gali rinkti anonimizuotą statistiką.
 

3. Su kuo mes dalinamės jūsų duomenimis

Prieigą prie jūsų asmeninių duomenų turi tik asmenys, privalantys tvarkyti asmens duomenis savo užduotims atlikti, t. y. bendrijos valdybos nariai, revizijos komisijos nariai (revizorius), apskaitininkas bei Lietuvos sodininkų bendrijų asociacijos tinklo administratorius. Šie asmenys laikosi slaptumo įsipareigojimo. Dalindamiesi asmens duomenimis su kitais jų gavėjais, nurodytais bendrijos asmens duomenų apsaugos taisyklių (https://sbasociacija.lt/lantainiai/duomenu-apsauga/) 8 dalyje, užtikriname, kad dalijamės jais tik tam, jog įvykdytume šioje privatumo politikoje nurodytus tikslus ir kad tam turime teisinį pagrindą.
 

4. Kaip ilgai mes saugome jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus jūsų asmeninius duomenis, kuriuos jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir panaikinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu. Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.
 

5. Jūsų teisės

Jei jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie jus, įskaitant ir tuos, kuriuos mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes panaikintume visus mūsų turimus jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.
 

6. Kur mes siunčiame jūsų duomenis

Duomenys iš mūsų tinklalapio nėra persiunčiami už Europos Sąjungos ribų. Mūsų hostingo tiekėjas randasi Lietuvoje.
 

7. Kontaktinė informacija

Dėl asmens duomenų tvarkymo ir kitokiais su privatumu susijusiais klausimais prašome kreiptis į:
Lietuvos sodininkų bendrijų asociacija, A. Merkio g. 1, Lapės, LT-54078 Kauno r.​​ sav.
Elektroninis paštas: admin@sbasociacija.lt.
 

8. Papildoma informacija

Jei esate mūsų sodininkų bendrijos narys, yra didelė tikimybė, kad gausite sąskaitas sumokėti bendrijos nario ir kitus narių susirinkimo nustatytus mokesčius. Sąskaitoje bus nurodyta jūsų pateikta nario (mokėtojo) informacija (organizacija, adresas ir telefonas), o taip pat mokesčio pavadinimas, suma mokėjimui bei bendrijos rekvizitai mokėjimui. Sąskaitos mokėtojams gali būti siunčiamos paštu (mokėtojo nurodytu adresu) arba mokėtojo nurodytu el. pašto adresu (prisegtame PDF faile). Sąskaitos gali būti apmokamos per banką mokėjimo pavedimu.
 

9. Kaip mes saugome jūsų duomenis

Svetainėje naudojamas Sectigo Positive SSL sertifikatas, užtikrinantis perduodamų duomenų originalumą ir vientisumą (dėka perduodamų tarp naršyklės ir serverio duomenų užšifravimo) bei leidžiantis identifikuoti tikrąjį svetainės (domeno) savininką.

Svetainėje taikomi slaptažodžio saugumo reikalavimai užtikrina, kad visi vartotojai naudotų labai stiprius slaptažodžius. Svetainėje naudojama dvipakopė vartotojų registracija – savarankiškai prisiregistravusiems vartotojams automatiškai suteikiama labai apribota „Skaitytojo“ rolė, kuri vėliau, svetainės administratoriui patvirtinus vartotojo tapatybę, gali būti pakeista į aukštesnes privilegijas turinčią rolę („Nario“, „Apskaitininko“, „Revizoriaus“, „Valdybos nario“ ar „Pirmininko“), kuri suteikia vartotojui jo pareigas atitinkantį duomenų prieinamumą. Be to, vartotojas, įvedęs prisijungimo duomenis neteisingai 5 kartus 1 val. laikotarpyje, yra automatiškai blokuojamas 24 valandoms.

Su kita asmens duomenų apsauga susijusia informacija galite susipažinti mūsų svetainėje adresu: https://sbasociacija.lt/lantainiai/duomenu-apsauga/.
 

10. Kokias duomenų apsaugos procedūras mes naudojame

Jūsų asmens duomenys tvarkomi atsakingai ir saugiai. Asmens duomenų saugumo ir tvarkymo priemonės nustatomos atsižvelgiant į rizikas, kurios kyla tvarkant asmens duomenis. Tvarkydami asmens duomenis, įgyvendiname teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti jūsų tvarkomus asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto atskleidimo, pakeitimo, praradimo, sugadinimo ar sunaikinimo, o taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.
 

11. Kokius automatinius sprendimus ir (ar) profiliavimą mes atliekame naudodami jūsų duomenis

Mes neatliekame jokių automatinių sprendimų ar profiliavimo. Mūsų svetainė neteikia jokių paslaugų, vertinančių svetainės vartotojų duomenis ir pagal juos priimančių sprendimus automatiškai, ar paslaugų, apjungiančių vartotojų duomenis ir sukuriančių kiekvienam jų interesų profilį.