Sodininkų bendrijų narių susirinkimams karantino apribojimai nebetaikomi

Lietuvos sodininkų bendrijų asociacija gavo atsakymą į savo užklausimą dėl sodininkų bendrijų visuotinių narių susirinkimų vykdymo karantino metu. Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, susipažinusi su paklausimu, pateikė sekančią informaciją.

“Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. kovo 14 d. nutarimu Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ redakcija, įsigaliosiančia nuo 2020 m. birželio 1 d., susibūrimai nebebus draudžiami, o apribojimai išlieka tik renginiams. Taip pat nebelieka reikalavimų asmenims dėl atstumo laikymosi viešose vietose.

Pažymėtina, kad bendrijos narių susirinkimo (eilinio ir neeilinio) šaukimo ir organizavimo tvarka numatyta Lietuvos Respublikos sodininkų bendrijų įstatyme. Tokie susirinkimai pagal savo esmę nelaikomi renginiais, todėl nuo 2020 m. birželio 1 d. gali būti rengiami be apribojimų.“

Žemiau pateikiama pranešimo gauto iš SAM kopija.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Atsisiųsti [20.04 KB]

„LSBA naujienos“ – naujausi tinklaraščio įrašai el. paštu ne dažniau kaip kartą per savaitę. Užsisakydami naujienlaiškį, sutinkate su mūsų Privatumo politika. Prenumeratos galima atsisakyti bet kuriuo metu.

Komentarai nepriimami.